Z życia parafii

Pomagamy Parafii w Czarnym Potoku w budowaniu kościoła

2024-04-14

Dziś gościmy w naszym kościele ks. Krzysztofa Klimczaka- kustosza, proboszcza i budowniczego Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Czarnym Potoku.Ksiądz Krzysztof na Mszach świętych głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła.Wszyscy doskonale wiemy, że budowa świątyni to potężna inwestycja i sami parafianie nie udzwignąć tego ciężaru.Stąd wielka prośba do Was Kochani Parafianie wesprzyjmy kolejny raz modlitwą i ofiarami pieniężnymi budowę kościoła w Czarnym Potoku.Obliguje nas do tego status Parafii patronackiej którą nasza wspólnota została ustanowiona przez ks biskupa.Kiedyś naszą parafię wspomagały inne wspólnoty i dzięki temu dziś cieszymy się pięknym Domem Bożym.Dlatego z całego serca prosimy Was otwórzcie dziś swoje wielkie serca i wesprzyjcie starania tamtejszej wspólnoty parafialnej w budowie ich centrum duchowego.Każda nawet najmniejsza ofiara będzie bardzo cenna.Kochani!Zapewniamy Was, że pomoc Wasza wróci do Was zgodnie ze słowami " Dawajcie a będzie wam dane; miarą dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i ubitą po brzegi, bo jaką miarą mierzycie taką i wam odmierzą "Już dziś z całego serca wypowiadamy staropolskie Bóg zapłać.